Program Klub 2017

klub2017 5Nasz klub w mijającym roku otrzymał dofinansowanie w ramach programu Klub 2017 realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dzięki temu mogliśmy zakupić startowo-treningową odzież sportową, sprzęt do skoku wzwyż a także pokryć koszty związane z prowadzeniem zajęć treningowych. Dziękujemy w imieniu trenerów oraz uzdolnionej, ambitnej i pracowitej młodzieży.

DSC08769 nEmocje piątkowych zawodów udzieliły się systemowi informatycznemu, przeliczającemu wyniki na punkty, który nie uwzględnił wieku najstarszych uczestników. W związku z tym musieliśmy dokonać niezbędnej korekty i zaktualizować wyniki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednocześnie informujemy, że dodatkowe puchary oraz nagrody za miejsca 1-3 zostaną przekazane w możliwie najkrótszym czasie.

la5Uczniowie czterech szkół podstawowych gminy Pasłęk oraz gościnnie z miejscowości Nowica rywalizowali w Halowych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych. Celem przedsięwzięcia była promocja aktywności sportowej oraz programu „Lekkoatletyka dla każdego” wśród społeczności szkolnych.

1Worek medali na Pasłęckiej lidze lekkoatletycznej szkół podstawowych zdobyli uczniowie naszej szkoły. Dwa złote medale w skoku wzwyż oraz na 100m wywalczył Gracjan Liwski (2004). Kinga Pietera (2005) zdobyła złoto w rzucie oszczepem 400g. Złoto w pchnięciu kulą wywalczył Andrzej Juniewicz (2004).

f1Zabawa w sport na całego podczas Pasłęckich czwartków lekkoatletycznych. Wielkie brawa dla uczestników za aktywne popołudnie z lekką atletyką. Były emocje, rekordy życiowe, puchary, nagrody i słodkie upominki. Dziękujemy rodzicom za obecność i doping dla swoich młodych sportowców. Dziękujemy nauczycielom i wolontariuszom za pomoc w organizacji zawodów.

Więcej artykułów…