Aktualności

Dwie dziesiątki na mistrzostwach w Olecku

Olecko 2017W Olecku 9.09.2017r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawody, w których wzięło udział blisko 600 młodych sportowców z województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego były jednocześnie kwalifikacjami do mistrzostw Polski. W zawodach wystartowały dwie reprezentantki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gimpas” - Martyna Rozenbajgier oraz Ewelina Szyszka.

Obie jechały do Olecka poczuć atmosferę dużych zawodów. Rywalizowały ze starszymi koleżankami, więc dopiero za rok miejmy nadzieję, będą walczyły o wyższe cele. Obie za jęły dobre 10 miejsca odpowiednio w skoku wzwyż oraz rzucie oszczepem. Ambicje może były większe ale liczy się także sam udział i właśnie doświadczenie, które na pewno pozytywnie zaprocentuje na kolejnych zawodach.