Aktualności

Worek medali podczas 2 Halowych elbląskich czwartków lekkoatletycznych

2 H E CL 2018 01 25Na hali tartanowej przy Gimnazjum nr 5 w Elblągu odbyły się 2 Halowe elbląskie czwartki lekkoatletyczne. Uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych z Elbląga, Dobrego Miasta oraz Pasłęka i Młynar, w tym reprezentanci naszego klubu.

 

2 H E CL 2018 01 25 1Zawodnicy startowali w dwóch wybranych konkurencjach, jednej biegowej i jednej technicznej. Najmłodsza reprezentantka UKS Gimpas Pasłęk Paulina Szyszka (SP 3 Pasłęk) zdobyła złoty medal w biegu na 60m oraz brązowy w skoku w dal. Kinga Zienkiewicz (SP Młynary) mogła cieszyć się z dwóch złotych krążków w biegu na 60m oraz skoku w dal. Aurelia Cebula (SP 3 Pasłęk) wywalczyła złoto w konkursie skoku wzwyż a także srebro w biegu na 60m. Dawid Pleta (SP 3 Pasłęk) zakończył zawody ze złotym medalem w skoku wzwyż oraz srebrnym w biegu na 300m. Poza wymienionymi zawodnikami UKS Gimpas Pasłęk kolekcję medalową naszej grupy uzupełnił Adam Wysocki (SP 3 Pasłęk) zdobywając brąz w skoku w dal.