Aktualności

Medale na holowych mistrzostwach województwa

DSC00100 nW hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Skoku Wzwyż i Pchnięciu Kulą. Pierwszy duży sukces odniosła Aurelia Cebula. W grupie dziewcząt szkół podstawowych rocznika 2005 i młodszych ukończyła rywalizację w skoku wzwyż na 3 miejscu, zdobywając w ten sposób swój pierwszy medal imprezy rangi mistrzowskiej. Z kolei wracająca do startów Patrycja Steć w grupie dziewcząt 2001 i starszych zwyciężyła w konkursie skoku wzwyż oraz pchnięciu kulą.

W mistrzostwach województwa w konkursie pchnięcia kulą nasz klub godnie reprezentowała także Ewelina Szyszka. Mimo osiągnięcia dobrych rezultatów musiała „ustąpić miejsca” starszym koleżankom.

DSC00062 nDSC00102 nDSC00115 n