Aktualności

UKS Gimpas w programie Klub

Gimpas lidzbark W 2018 nW bieżącym roku ponownie skorzystaliśmy ze środków finansowych w ramach programu Klub realizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Otrzymane środki przeznaczyliśmy na zakup płotków lekkoatletycznych, bloków startowych i piłek lekarskich. Mogliśmy także pokryć koszty związane z prowadzeniem zajęć. Pozyskany sprzęt wykorzystywany na treningach ma istotny wpływ na jakość treningu a co za tym idzie na wynik sportowy.

Młodzi lekkoatleci UKS Gimpas w mijającym roku 2018 zdobywali medale imprez mistrzowskich rangi powiatu, województwa, godnie walczyli w zawodach międzywojewódzkich i mistrzostwach Polski. Uzyskiwali czołowe miejsca podczas innych zawodów, memoriałów, biegów ulicznych, niejednokrotnie o charakterze ogólnopolskim.
Dziękujemy MSiT za możliwość udziału w programie Klub. Dziękujemy także naszym Partnerom – Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Pasłęczanka.
Choć na szczegółowe podsumowanie osiągnięć sezonu sportowego przyjdzie jeszcze pora, to już dziś dziękujemy także młodzieży za wspólną owocną pracę i życzymy dalszych sukcesów.