Aktualności

Promujemy lekką atletykę wśród najmłodszych

17 grudnia 2018 roku dla zawodników, trenerów, sędziów i wolontariuszy był pracowity. Rano przebrnęliśmy przez otwarte zajęcia dla klas I-III, gdzie najmłodsi uczestniczyli w treningu w formie zabawy, a w międzyczasie zapoznali się z tak „dziwnym” sprzętem jak np. oszczep czy płotki lekkoatletyczne.

Po południu, starsi z klas IV-VI rywalizowali w czterech konkurencjach na halowych zawodach „DOMLUX & Królowa Sportu- Lekkoatletyka- odkrywanie młodych talentów”…i z pewnością kilka osób ujawniło swój sportowy talent. Osoby te zostały nagrodzone pucharami, adekwatnymi do ujawnionego talentu, i nagrodami. Pozostali „zarażeni” lekkoatletyką (55 osób) otrzymali medale i dyplomy. Wszystkie zajęcia, zarówno te poranne, jaki i popołudniowe, zostały przeprowadzone w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!” Po tak pracowitym dniu, jutro…nie odpoczywamy, tylko starujemy w teście Coopera!

Wyniki

 

 342