Aktualności

Przebiegli 57 kilometrów podczas Mikołajkowego Testu Coopera

Test Coopera zakonczenie nSobotni Mikołajkowy Test Coopera przyniósł wiele wspaniałych sportowych pozytywnych emocji. Wszyscy uczestnicy przebiegli łącznie 56955 m. czyli prawie 57 km. Impreza miała koleżeński charakter z charytatywnym przesłaniem Dzielimy się Dobrą Energią. Dziękujemy Wam za wniesione wpisowe. Wykorzystamy je na pomoc dla uzdolnionej i pracowitej młodzieży, pragnącej spełniać swoje marzenia. Dziękujemy wolontariuszom za wszelką pomoc, sędziowanie, pracę w biurze zawodów i inne czynności organizacyjne.

Dziękujemy Partnerom imprezy firmie Paki-Print i panu Piotrowi Borysiewiczowi za ufundowanie certyfikatów oraz pamiątkowych kubeczków, firmie Davedesign i panu Przemysławowi Klareckiemu za ufundowanie numerów startowych, Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku za udostępnienie bieżni i budynku szkolnego. Dziękujemy panu Pawłowi Czapiewskiemu, medaliście mistrzostw świata na 800m. za Patronat nad naszą imprezą. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Wiosennym Teście Coopera, który planujemy na przełom marca i kwietnia. DZIELIMY SIĘ DOBRĄ ENERGIĄ!!!

Pamiątkowe puchary za najlepsze wyniki otrzymali: Patrycja Wróbel 2660m oraz Wiktor Zienkiewicz 1720m – kategoria do lat 17; Joanna Grzyb 2360m oraz Piotr Satkiewicz 3150m – kategoria 18-34 lat; Anna Szarszunowicz 2455m i Janusz Marnik 3070m – kategoria 35 lat i starsi. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty. Na zakończenie odbyło się losowanie upominków w postaci okolicznościowych kubków.
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w Mikołajkowym Teście Coopera.

1 1 1 1 1 1