Aktualności

Kinga Zienkiewicz uczestniczką Ogólnopolskich Finałów Nestle Cup Lekkoatletyka dla Każdego.

1Jesteśmy dumni, że w piątek 8 czerwca w Warszawie podczas finałów ogólnopolskich Nestle Cup programu Lekkoatletyka Dla Każdego mieliśmy swoją reprezentantkę. W zawodach wzięło udział ponad 1000 młodych zawodników i zawodniczek z całego kraju, którzy wcześniej wygrali eliminacje strefowe. Kinga Zienkiewicz w konkursie skoku w dal uzyskała odległość 4.55 m. i została sklasyfikowana na miejscach 9-12.


Kinga niemal szykując się już do powrotu do domu otrzymała informację o powołaniu do sztafety wojewódzkiej 8x200m. Biegnąc na trzeciej zmianie przyczyniła się do wywalczenia prze sztafetę wysokiego 6 miejsca. Wielkie gratulacje!!!
Dodajmy, że Kinga zwyciężając w konkursie skoku w dal w eliminacjach strefowych, które odbyły się 25 maja w Giżycku, uzyskała odległość 4,79m.