Aktualności

LEKKOATLETYKA. Podium w "Kamus Półmaraton"

Piotr Zienkiewicz, zawodnik i trener UKS Gimpas, zajął 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas biegu na dystansie 21 kilometrów w Toruniu...

Na przełajowej, trudnej trasie, duktami "Lasku Na Skarpie", wśród ponad 100 uczestników biegu, pan Piotr Zienkiewicz zajął bardzo dobre, 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (a 7 w klasyfikacji generalnej). Powyższy start traktowany był jako sprawdzian bieżącej formy w kontekście kończącego się sezonu startowego. Ostatecznym podsumowaniem sezonu, dla pana Zienkiewicza, będzie listopadowy (11.11) bieg na dystansie 10 kilometrów, rozgrywany w ramach Grand Prix Gdyni.W trójmieście, swoich sił próbować będą także podopieczni trenera, którzy cały czas sumiennie pracują na treningach. Życzymy wszystkim powodzenia.