Aktualności

LEKKOATLETYKA. Rekordy życiowe podczas zawodów w Młynarach

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/fotki/7/7.1.JPG'
There was a problem loading image 'images/stories/fotki/7/7.1.JPG'

7.1.JPG

W miniony czwartek w Młynarach odbyła się piąta, ostatnia runda "Czwartków lekkoatletycznych" w rundzie jesiennej. Dwaj zawodnicy UKS Gimpas, Michał Borejko (na zdjęciu z prawej) i Jakub Błażeiwcz (na zdjęciu, po lewej) poprawili swoje rekordy życiowe.

Michał Borejko, starujący na dystansie 1000m. poprawił swój najlepszy do tej pory wynik o kilka sekund. Jego nowy rekord życiowy wynosi 3`31"59". Startujący po za konkursem Jakub Błażewicz, na tym samym dystansie ustanowił "życiówkę" wynikiem 3`10"92". Obaj zawodnicy próbowali swych sił także w konkurencji rzutu piłką palantową. Michał uzyskał odległość 44 metrów, a Jakub 59 metrów. Mamy nadzieję, że już widoczny postęp wynikowy, dzięki treningowi, przyniesie jeszcze więcej zadowolenia w przyszłym sezonie startowym. Gratulujemy i powodzenia.