Aktualności

LEKKOATLETYKA. Zwycięskie Braniewo

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.1.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.1.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.2.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.2.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.3.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.3.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.4.JPG'
There was a problem loading image 'wt/uploads/5/5.4.JPG'
We czwartek, 28.09.2006 w Braniewie odbyła się kolejna, już 6 edycja biegów ulicznych pod hasłem "Pożegnanie Lata".
Startując rokrocznie w powyższych zawodach, udaje się nam zawsze wywalczyć miejsce na podium. Tym razem na jego najwyższym stopniu stanął Jakub Błażewicz. "Kuba" zaskoczył wszystkich niesamowitą końcówką biegu. Bardzo rozsądnie gospodarował siłami na wcześniejszym odcinku 900 metrowej trasy i skutecznym finiszem wywalczył zwycięstwo. Biegnący w młodszej grupie (uczniów szkół podstawowych) Michał Borejko zajął piątą lokatę. Kolejnym, lecz chyba najbardziej emocjonującym był bieg naszych dziewczyn, Dajany Kupryjaniuk oraz Ani Konopka. Dajana, na kilkadziesiąt metrów przed metą była trzecia. Niestety przed ostatnią prostą skręciła nogę i walcząc z bólem ukończyła zawody na 11 miejscu. Natomiast Ania Konopka, dzięki bardzo dobrej taktyce, ukończyła bieg na 6 miejscu.
 
Ostatnim akcentem imprezy był "Bieg Open" na dystansie około pięciu kilometrów. Trener naszych lekkoatletów, pan Piotr Zienkiewicz zajął w nim, w klasyfikacji generalnej- 5 miejsce (w prowadzonej również kategorii nauczycieli był 2).
 

Gratulujemy całej piątce, reprezentującej barwy naszego klubu.
 
5.1.JPG
"Kuba", na najwyższym stopniu podium.
 
5.2.JPG
Z prawej, Ania i Dajana.
 
5.3.JPG
Jeszcze raz zwycięski "Kuba"
 
5.4.JPG
Trener, Piotr Zienkiewicz, 5 miejsce.