Aktualności

Reprezentacja UKS Gimpas w Pasymiu

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'wt/uploads/3.1.jpg'
There was a problem loading image 'wt/uploads/3.1.jpg'
There was a problem loading image 'wt/uploads/3.2.jpg'
There was a problem loading image 'wt/uploads/3.2.jpg'
W minioną sobotę reprezentacja naszego klubu brała udział w biegach przełajowych w Pasymiu, organizowanych z okazji Wojewódzkiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego.
Frekwencja podczas zawodów przeszła wyobrażenia organizatorów. Nikt się nie spodziewał tak licznej grupy zawodników. W każdym z biegów brało udział po blisko stu zawodników. W biegu chłopców klas gimnazjalnych, wśród 120 uczestników V miejsce zajął jak zawsze, niezwykle waleczny Jakub Błażewicz. Jakub, od jakiegoś czasu, praktycznie w każdych zawodach plasuje się w czołówce. Widoczny jest systematyczny postęp w rozwoju jego formy sportowej. Mamy nadzieję, że Jakub pod okiem trenera dojdzie do na prawdę wysokich wyników. Nieliczni bowiem z obiecujących młodych zawodników wytrzymują dość ciężki trening wytrzymałościowy i nie chodzi tutaj o znoszenie fizyczne obciążeń lecz przede wszystkim o wytrwałość psychiczną. Jakub, trzymamy kciuki.
W minioną sobotę reprezentacja naszego klubu brała udział w biegach przełajowych w Pasymiu, organizowanych z okazji Wojewódzkiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego.
Frekwencja podczas zawodów przeszła wyobrażenia organizatorów. Nikt się nie spodziewał tak licznej grupy zawodników. W każdym z biegów brało udział po blisko stu zawodników. W biegu chłopców klas gimnazjalnych, wśród 120 uczestników V miejsce zajął jak zawsze, niezwykle waleczny Jakub Błażewicz. Jakub, od jakiegoś czasu, praktycznie w każdych zawodach plasuje się w czołówce. Widoczny jest systematyczny postęp w rozwoju jego formy sportowej. Mamy nadzieję, że Jakub pod okiem trenera dojdzie do na prawdę wysokich wyników. Nieliczni bowiem z obiecujących młodych zawodników wytrzymują dość ciężki trening wytrzymałościowy i nie chodzi tutaj o znoszenie fizyczne obciążeń lecz przede wszystkim o wytrwałość psychiczną. Jakub, trzymamy kciuki.
 
3.1.jpg
Rozpoczęcie imprezy przed szkołą w Pasymiu
 
3.2.jpg
Jakub Błażewicz - pierwszy z prawej