Aktualności

Sukcesy w biegach z okazji Dnia Niepodległości

fotka1W miniony piątek w różnych regionach naszego kraju organizowane były biegi z okazji Dnia Niepodległości. Na mecie 11-kilometrowego biegu w Dusznikach Zdroju drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Piotr Klimczak. Trasa biegu poprowadzona była w stylu anglosaskim. Suma podbiegów przekraczała w tym przypadku 7 kilometrów i jak mówi sam zawodnik „należała do trudniejszych w tym gatunku, bo niemal od samego startu 4,5 kilometra było pod górę”.

fotka2Także w Pasłęku Dzień Niepodległości miał swój akcent sportowy. Na Stadionie Miejskim młodzież szkolna wzięła udział w biegach po bieżni na dystansach od 400m do 1500m. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych rywalizujących na 600m. zwycięstwo odniosła Patrycja Wróbel a tuż za nią była Nikola Lachowicz.