Aktualności

Patrycja Wróbel ze srebrem Mistrzostw województwa LZS w przełajach

20170224 115657Na terenie pasłęckiego Parku Ekologicznego odbyły się mistrzostwa województwa LZS w Biegach Przełajowych. Do startu przystąpiła najtwardsza charakterem młodzież naszego województwa. Do biegania tuż po opadach deszczu i chwilowo nawet śniegu, przy temperaturze 3 stopni z zimnym i porywistym wiatrem trzeba mieć żelazną siłę woli. Już w pierwszym biegu dziewcząt szkół podstawowych ze wspaniałej strony pokazały się Patrycja Wróbel, która zameldowała się na mecie na drugim miejscu.

Do ostatnich metrów o podium walczyła Nikola Lachowicz, ostatecznie zajmując czwarte miejsce. W biegu chłopców Arek Krawecki finiszował na miejscach 12-15. W grupie dziewcząt klas 1 i 2 szkół gimnazjalnych Martyna Rozenbajgier wywalczyła 12 miejsce a Ola Nawrocka rywalizując z dziewczętami klas 3 oraz 1 ponadgimnazjalnych uplasowała się na dobrej 6 pozycji.