Aktualności

Trening pokazowy Lekkoatletyka dla Każdego.

LDK 2017 04 052Gośćmi środowych (2017.04.05) zajęć Lekkoatletyka dla każdego w Zespole Szkół Powszechnych byli rodzice młodych sportowców. Mieli oni okazję do obejrzenia swoich pociech w treningu lekkoatletycznym. Doskonaliliśmy elementy skoku wzwyż i rzutu oszczepem. Każdy z uczestników starał się pokazać swoim najważniejszym kibicom z jak najlepszej strony. Początkowa niewielka trema ustąpiła w miarę czasu wspaniałej zabawie, do której na koniec włączyli się rodzice. Dziękujemy uczestnikom oraz rodzicom za wspólne zajęcia.

Program Lekkoatletyka dla każdego realizowany jest w naszej szkole od marca 2016r. Uczestnikami zajęć są uczniowie klas III – VI szkoły podstawowej. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od 15:15 do 16:15. Trenerem jest Piotr Zienkiewicz. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Program Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, którego głównym koordynatorem jest Sebastian Chmara, halowy mistrz świata i Europy w siedmioboju lekkoatletycznym, w Pasłęku realizowany jest w Zespole Szkół Powszechnych przy współpracy z Urzędem Miejskim w Pasłęku, MOSiR Pasłęk, Szkołą Podstawową nr 2 w Pasłęku, UKS Gimpas Pasłęk oraz KS Polonia Pasłęk.