Aktualności

2 złota i 2 srebra w mini wielobojach lekkoatletycznych

4 boj la dz SP3 2017Reprezentacja dziewcząt SP 3 Pasłęk rocznika 2004 i młodsze zdobyła złoty medal w 4-boju lekkoatletycznym. Drużyna chłopców wywalczyła srebrny medal. Podobnie w 3-boju złoty medal zdobyła drużyna dziewcząt rocznika 2006 i młodsze a chłopcy ukończyli rywalizację na drugim stopniu podium. Zawody w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się na stadionie Zespołu Szkół w Pasłęku. Zwyciężczynie w obu grupach wiekowych będą reprezentowały powiat elbląski w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Lubawie.

Reprezentacja dziewcząt rocznika 2004 i młodsze – 4-bój la: Patrycja Wróbel, Nikola Lachowicz, Oliwia Kilian, Julia Potrapeluk, Martyna Adamczyk, Hania Zdunek.

Reprezentacja chłopców rocznika 2004 i młodszych – 4-bójla: Gracjan Liwski, Jakub Wolicki, Hubert Sierocki, Damian Bobrowicz, Wiktor Kosiorek, Dawid Pleta, Arkadiusz Krawecki, Alan Cyrankiewicz.

Reprezentacja dziewcząt rocznika 2006 i młodsze – 3-bój la: Martyna Adamczyk, Barbara Młynarska, Wiktoria Gawrysiuk, Katarzyna Mazuryk, Ula Sierpińska.

Reprezentacja chłopców rocznika 2006 i młodsi – 3-bójla: Borys Jakubschon, Jakub Bekiesza, Patryk Żuk, Karol Ogórek, Dominik Sołdra
4 boj la ch SP3 20173 boj la 2017 SP3