Aktualności

Bardzo dobry występ na mistrzostwach województwa w Lubawie

Patrycja Wrobel Lubara 2017 Jeden złoty medal oraz dwa brązowe zdobyły zawodniczki naszego klubu podczas Mistrzostw Województwa Warm-maz szkolnego Związku Sportowego w Lubawie. Patrycja Wróbel w gronie dziewcząt szkół podstawowych zdobyła złoto na 600m ustanawiając rekord życiowy wynoszący teraz 1,54:88. Ewelina Szyszka rzuciła oszczepem 28,25m co dało brązowy medal. Taki sam kolor medalu skacząc wzwyż 150cm zdobyła Ola Nawrocka. Obie rywalizowały w gronie dziewcząt szkół gimnazjalnych

Powyższa trójka to uczennice Zespołu Szkół Powszechnych w Pasłęku. Czteroosobową reprezentację szkoły na zawodach w Lubawie uzupełniał Gracjan Liwski. W konkursie skoku wzwyż chłopców szkół podstawowych pokonując poprzeczkę na wysokości150cm zdobył złoty medal.