Czwartki lekkoatletyczne

Pasłęckie czwartki lekkoatletyczne

f1Zabawa w sport na całego podczas Pasłęckich czwartków lekkoatletycznych. Wielkie brawa dla uczestników za aktywne popołudnie z lekką atletyką. Były emocje, rekordy życiowe, puchary, nagrody i słodkie upominki. Dziękujemy rodzicom za obecność i doping dla swoich młodych sportowców. Dziękujemy nauczycielom i wolontariuszom za pomoc w organizacji zawodów.

Zabawa, zabawą ale każdy z uczestników chciał wypaść jak najlepiej. Po prostu się sprawdzić. Zaangażowanie młodych a nawet „bardzo młodych sportowców” bo nawet z rocznika 2012 wzbudzało wielkie emocje. Przecież to wśród nich może jest przyszły mistrz. Dzisiaj, puchary za najlepsze, prawie mistrzowskie wyniki otrzymali Paulina Szyszka ur. 2007r. za wynik 9.67 w biegu na 60m, Kinga Zienkiewicz ur. 2006r. za odległość 3,60m w skoku w dal, oraz Mateusz Twardzik ur. 2004r. za uzyskanie czasu 8.20 w biegu na 60m. Specjalne wyróżnienie otrzymała Nikola Szumiel ur. 2009r., która uzyskała 3,40m w skoku w dal.

Wyniki - Czwarki LA 21.09.2017


Organizatorami zawodów byli:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku
Uczniowski Klub Sportowy „Gimpas”

Impreza dofinansowana była ze środków Urzędu Miejskiego w Pasłęku na zadanie Akademia lekkiej atletyki.

 

f2 f3 f4