Czwartki lekkoatletyczne

Piękna pogoda i lekkoatletyczne emocje

nius 2018 10 12W miniony czwartek byliśmy organizatorami i współgospodarzami Pasłęckich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody przeprowadzone na kompleksie sportowym Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku zakończono pełnym sukcesem. Dowodem na to była satysfakcja i radość uczestników. W rywalizacji udział wzięli uczniowie pasłęckich szkół, członkowie programu Lekkoatletyka dla Każdego oraz gościnnie uczniowie z Nowicy. Na koniec zawodów każdy otrzymał pamiątkowy medal. Rozlosowaliśmy także wiele nagród a za najlepsze wyniki wręczyliśmy puchary.

Puchary za najbardziej wartościowe rezultaty otrzymali Kaja Bicka, Oskar Giżycki, Paulina Szyszka, Natan Czapkowski, Kinga Zienkiewicz oraz Bartosz Jeremicz.

Serdecznie dziękujemy kolegom trenerom, nauczycielom i wolontariuszom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów