Publikacje

Pasłęk – Serwis Informacyjny www.paslek.com . 20.11.2006 r. Fragmenty artykułu: „ Turniej koszykówki ”:

Turniej koszykówki
W miniony piątek odbył się Turniej Koszykówki z Okazji Dnia Niepodległości. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy GIMPAS Pasłęk. Zwycięzcą okazał się aktualny mistrz województwa warmińsko-mazurskiego, zespół UKS TOP-SPIN z Olsztynka, który w finale pokonał drużynę gospodarzy, UKS GIMPAS. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja UKS JAR II Elbląg. Oprócz rozgrywek drużynowych, podczas turnieju odbyły się konkursy dla kibiców. Wielką niespodziankę sprawił wszystkim Aleksander Grabarczyk, uczeń klasy 4c SP3 wygrywając konkurs rzutów wolnych ze starszymi od siebie o kilka lat kolegami. Organizatorzy dziękują fundatorom wręczanych podczas turnieju nagród, a są to: firma „Auto Części Szydłowski”, sklep spożywczy „Grzegorz” oraz Apteka „Alga” z Młynar a także dyrekcji Zespołu Szkół Powszechnych, głównemu partnerowi klubu. Paweł.