Publikacje

Dziennik Elbląski. Piątek, 24 listopada 2006 r Fragmenty artykułu „ Najlepszy przykład”:

Jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu jest ciężka praca – przekonywał uczniów Roman Magdziarczyk, chodziarz sportowy, olimpijczyk z Sydney i Aten, podczas spotkania w Zespole Szkół Powszechnych w Pasłęku. W spotkaniu z pasłęcką młodzieżą uczestniczyli także Mirosław Plawgo, trzykrotny mistrz Polski w maratonie oraz Piotr Zienkiewicz, pomysłodawca imprezy pn.: „Ludzie Sportu”, mistrz Polski nauczycieli w półmaratonie (...).
Reprezentujący także Uczniowski Klub Sportowy „Gimpas” Pasłęk Piotr Zienkiewicz tłumaczy, że celem tych spotkań jest pokazanie młodzieży korzyści płynących z uprawiania sportu.
- Chcemy pokazać dzieciom i młodzieży pozytywny aspekt sportu w kształtowaniu osobowości człowieka – mówi (...). AKT