Sport szkolny

Sport Szkolny. Pasłęcka „Trójka” grała w Elblągu w Turnieju Orlika

nius_Orlik_SP3_1Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 3 wzięła udział w turnieju eliminacyjnym do finału wojewódzkiego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W zawodach zorganizowanych na kompleksie sportowym orlik przy elbląskiej „Jedenastce” pasłęcka drużyna zajęła trzecie miejsce. Tryumfatorem rozgrywek została Szkoła Podstawowa nr 16 z Elbląga, która tym samym zakwalifikowała się do kolejnej rundy turnieju na poziomie województwa.

Nasza drużyna występowała w składzie:
Adrian Gorbaczewski; Damian Adameczek; Adrian Kłosiński; Maciej Anigacz; Grzegorz Wiczyński; Arkadiusz Stasiak; Adrian Więcej; Dominik Zajączkowski oraz Dawid Chmielewski.

Wyniki meczów z udziałem SP 3 Pasłęk:
SP3 Pasłęk – SP Młynary 1:2
SP3 Pasłęk – SP Gronowo Górne 3:2
SP3 Pasłęk – SP16 Elbląg 0:0

nius_Orlik_S