Sport szkolny

Turniej eliminacyjny Piłkarskie Piątki.

sp3_pilkarzeNa "Orliku" Zespołu Szkół Powszechnych w Pasłęku odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu "Piłkarskie 5". Trzecie miejsce z niemałym trudem wywalczyła reprezentacja gospodarzy, chłopcy SP 3 Pasłęk przy Zespole Szkół Powszechnych. Tryumfatorem rozgrywek została niespodziewanie drużyna Szkoły Podstawowej z Rychlik. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 Pasłęk. Zwycięzca oraz drużyna z drugiego miejsca awansowały do turnieju finałowego, który już w najbliższy piątek, 13.04.2012 odbędzie się w Gronowie Górnym.

Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań i klasyfikację końcową turnieju eleiminacyjnego, Pasłęk, 11.04.2012r.

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2011/2012

PIŁKARSKIE PIĄTKI

Turniej eliminacyjny do mistrzostw Powiatu Elbląskiego

 

WYNIKI

SP 3 Pasłęk – SP 2 Pasłęk

1:12

SP Zielonka Pasłęcka – SP Rychliki

3:10

SP Godkowo – SP 2 Pasłęk

3:4

SP Zielonka Pasłęcka – SP 3 Pasłęk

2:6

SP Zielonka Pasłęcka – SP 2 Pasłęk

1:8

SP 3 Pasłęk – SP Rychliki

1:14

SP Godkowo – SP Zielonka Pasłęcka

3:3

SP 2 Pasłęk – SP Rychliki

4:4

SP 3 Pasłęk – SP Godkowo

3:1

SP Rychliki – SP Godkowo

5:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 miejsce: SP Rychliki

2 miejsce: SP 2 Pasłęk

3 miejsce: SP 3 Pasłęk

4 miejsce: SP Godkowo

5 miejsce: SP Zielonka Pasłęcka